درباره ما

سرکار خانم فاطمه السادات میرمحمدخانی سمنانی، مدیریت سایت سرزمین خوشمزه را به عهده دارند. علی رغم این که ایشان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد معماری به اتمام رسانده، همواره در زمینه آشپزی و شیرینی پزی فعالیت های بسیاری داشته اند. در حقیقت این علاقه همیشگی، انگیزه راه اندازی سایتی جامع در زمینه آشپزی به نام سرزمین خوشمزه شده است.

این سایت رسالت های متعددی را برای خود متصور است که تهیه و توزیع غذای اصلی، فینگرفود، کیک و شیرینی های متنوع با استفاده از تازه ترین و مرغوب ترین مواد اولیه، تنها گوشه ای از آن هاست. از دیگر امکانات سایت می توان به آموزش طرز تهیه انواع غذاها، شیرینی ها به همراه فیلم های آموزشی آن ها، سفره آرایی و چیدمان های متنوع و بسیاری خدمات دیگر اشاره نمود.

ذکر این نکته ضروری است که سایت سرزمین خوشمزه می کوشد علاوه بر یک سایت تجاری، زمینه ساز یادگیری عزیزان در زمینه های مختلف آشپزی باشد. البته رسیدن به این مهم و تکمیل بخش های مختلف سایت کمی زمان خواهد برد تا مطالبی درخور و شایسته ارایه به محضر مخاطبان گرامی سایت باشد.

در انتها باید اشاره کرد که این سایت همواره مشتاقانه پیگیر به روز رسانی و افزایش کارایی خود بوده و در این راه، نظرات و پیشنهادات مخاطبین، بزرگترین راهنمای ما بوده و قطعا موجب دلگرمی ما خواهد بود.